UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lubań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Warszawskim Oddziale Prewencji Policji


Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Oddział Prewencji Policji w Warszawie zorganizował rodzinny piknik dla dzieci funkcjonariuszy oraz pracowników Komendy Stołecznej Policji. Wydarzenie miało miejsce dziś i przyciągnęło wiele dzieci, które mogły na własne oczy zobaczyć, jak wygląda praca w Policji. Piknik rozpoczął się o godzinie 10:00, a jego uczestników przywitał Zastępca Dowódcy OPP. Całość imprezy miała na celu integrację rodzin oraz zabawę w edukacyjnym duchu.

Piknik oferował wiele atrakcji, które były dopasowane zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. Główne obchody rozpoczął występ Kompanii Reprezentacyjnej KSP, a chwilę później miało miejsce pokaz motocyklowy od Motocyklowej Asysty Honorowej. Uczestnicy mogli także zobaczyć sprzęt używany przez policjantów oraz wysłuchać prezentacji dotyczącej taktyki działania pododdziału zwartego. Interesującym punktem programu była również prezentacja specjalistycznego pojazdu do obsługi zdarzeń drogowych.

Dzieci miały okazję nauczyć się zasad ruchu drogowego dzięki zorganizowanemu „Bezpiecznemu miasteczku”. Dzięki obecności funkcjonariuszy Straży Miejskiej, młodzi uczestnicy mogli pokonać rowerem tor odwzorowujący prawdziwe ulice, co sprzyjało nauce poprzez zabawę. Ponadto, w miasteczku namiotowym prezentowano codzienną pracę policjantów z różnych działów, a zespół medyczny OPP zademonstrował, jak udzielać pierwszej pomocy. Całość odbyła się w miłej atmosferze, gdzie na dzieci czekała nie tylko zabawa, ale również możliwość zdobycia cennych umiejętności.

Piknik dostarczył wielu atrakcji, w tym stoisk z bronią oraz pokazów działania policyjnych psów. Zabawy na dmuchańcach oraz w pianie, przygotowane przez strażaków z KP PSP w Piasecznie, skutecznie przyciągnęły najmłodszych. Dzieci mogły spróbować swoich sił na torze przeszkód, a dla każdego uczestnika przewidziano słodkie przekąski oraz tradycyjne kiełbaski. Cała rodzinna impreza zakończyła się w radosnej atmosferze, podkreślając znaczenie wspólnego celebrowania Dnia Dziecka w gronie najbliższych.

Źródło: Policja Lubań


Oceń: Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Warszawskim Oddziale Prewencji Policji

Średnia ocena:4.45 Liczba ocen:14


Zobacz Także