Na zakończenie wakacji mieszkańcy Lubania mają okazję wziąć udział w nietypowym wydarzeniu, które połączy miłośników klocków LEGO i gier planszowych. Spotkanie, organizowane w ostatni piątek sierpnia, obiecuje przyjemne chwile w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół. Uczestnicy będą mogli nie tylko brać udział w rozgrywkach, ale także zapoznać się z bogatym planem przyszłych zajęć, które rozpoczynają się od września. Wszyscy są mile widziani, niezależnie od umiejętności gry.
Comiesięczne spotkania, które odbywają się w godzinach od 16:00 do 20:00, mają na celu nie tylko wspólne granie, ale także integrację lokalnej społeczności. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego znajdzie się coś interesującego, a nawet osoby, które nie potrafią grać, będą miały szansę nauczyć się nowych umiejętności. Przykładane ogromne znaczenie do wyboru gier sprawia, że każdy uczestnik znajdzie odpowiednią dla siebie tematykę i mechanikę.
Wydarzenie ma być także doskonałą okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, ponieważ LEGO stanowi idealne „międzypokoleniowe spoiwo”. Uczestnicy są zachęcani do przynoszenia własnych gier, jednak organizatorzy przygotują również szeroki wybór atrakcyjnych tytułów. Każdy, kto zechce się bawić, może przyjść bez wcześniejszych zapisów oraz ograniczeń wiekowych, co sprawia, że spotkanie jest dostępne dla rodzin, dzieci, młodzieży i dorosłych. Na uczestników czekają także gorące napoje oraz słodkości, co umili czas spędzony na zabawie.
Źródło: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu
Oceń: Spotkanie entuzjastów LEGO i gier planszowych na zakończenie lata
Zobacz Także



