UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lubań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Charytatywny marsz policjantów z Przemyśla do Arłamowa dla Moniki Olszańskiej


W minioną niedzielę, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zorganizowali wyjątkowy marsz, mający na celu wsparcie rehabilitacji Moniki Olszańskiej, żony jednego z funkcjonariuszy. Trasa liczyła 36 kilometrów i prowadziła z Przemyśla do Arłamowa, a każdy krok uczestników symbolizował solidarność i determinację w niesieniu pomocy. Inicjatywa ta nie tylko łączyła funkcjonariuszy, ale także przedstawicieli lokalnej społeczności, którzy pokazali, że w trudnych czasach można liczyć na wspólne wsparcie.

Start marszu miał miejsce o godzinie 3 nad ranem, a wśród uczestników znalazł się również szef przemyskich policjantów, podinsp. dr Janusz Kiszka. Organizatorami przedsięwzięcia byli localni liderzy, w tym przewodniczący Rady Miasta Przemyśla, Marcin Kowalski. Policjanci, radni oraz mieszkańcy przeszedli tę trudną, nocną trasę ramię w ramię, aby w ten sposób wyrazić swoją solidarność i wsparcie oraz zwrócić uwagę lokalnej społeczności na trudną sytuację Moniki.

Warunki, w jakich odbywał się marsz, były wyzwaniem – uczestnicy musieli zmierzyć się z ograniczoną widocznością oraz zmieniającą się pogodą, co tylko potęgowało determinację w dążeniu do celu. Aktywną rolę w organizacji wydarzenia odegrali również działacze z Zarządu Terenowego NSZZP, którzy zapewniali wsparcie logistyczne, umożliwiając płynny przebieg marszu. Każdy byłym krokiem uczestnicy pokazywali, że walka z bezsilnością, z jaką codziennie boryka się Monika oraz jej rodzina, jest ich wspólną sprawą.

Dzięki tej inicjatywie, z Przemyśla do Arłamowa popłynął silny sygnał wsparcia dla Moniki Olszańskiej oraz jej bliskich. Każda osoba, która chce się przyłączyć do tej charytatywnej akcji, może dokonać wpłaty na specjalnie utworzonej zbiórce. Choć każdy krok policjantów był wyrazem empatii, z zachęceniem społeczeństwa do wsparcia, każdy może dołożyć swoją cegiełkę do walki o zdrowie Moniki, udowadniając, że w trudnych momentach nie jest sama.

Źródło: Policja Lubań


Oceń: Charytatywny marsz policjantów z Przemyśla do Arłamowa dla Moniki Olszańskiej

Średnia ocena:4.91 Liczba ocen:14


Zobacz Także