UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lubań - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Napad na 80-latkę zakończony zatrzymaniem podejrzanego


W Lubań doszło do niepokojącego incydentu, podczas którego 80-letnia kobieta, poruszająca się o kuli, padła ofiarą napadu. Sprawca, który przewrócił seniorkę, został niedawno zatrzymany przez policję. W zdarzeniu tym zginął portfel kobiety, w którym znajdowało się 140 złotych. Działania policji, wspierane przez lokalną społeczność, doprowadziły do szybkiego ujęcia podejrzanego.

Incydent miał miejsce 21 listopada w okolicach ulicy Kochanowskiego, gdzie sprawca napadł na kobietę, co skutkowało jej złamaniem ręki. Gorzowscy policjanci, prowadząc śledztwo w tej sprawie, zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widoczny był podejrzany. Dzięki współpracy z prokuraturą oraz licznym informacjom od mieszkańców, udało się zidentyfikować sprawcę i ustalić jego lokalizację.

Do zatrzymania 33-latka doszło w jednej z miejscowości w powiecie zielonogórskim, gdzie policja działała wspólnie z lokalnymi funkcjonariuszami. Zatrzymany był zaskoczony wizytą policji, a jego wygląd na przestrzeni ostatnich tygodni uległ znaczącej zmianie. Po aresztowaniu mężczyzna został przetransportowany do gorzowskiej komendy, gdzie stawiano mu zarzuty związane z dokonanym rozbojem. W najbliższym czasie mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury na dalsze czynności procesowe.

Źródło: Policja Lubań


Oceń: Napad na 80-latkę zakończony zatrzymaniem podejrzanego

Średnia ocena:4.78 Liczba ocen:19


Zobacz Także