Dzięki sprawnej współpracy policji z Łodzi i Krakowa, udało się zatrzymać dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Incydent miał miejsce 20 listopada 2025 roku, kiedy to w jednym z mieszkań w Łodzi doszło do tragicznego zdarzenia. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili zgon mężczyzny, który rzekomo został zaatakowany maczetą przez jednego ze swoich znajomych.
Starania policji rozpoczęły się po zgłoszeniu głośnej awantury w lokalu przy ulicy Myśliwskiej. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze odkryli nieprzytomnego mężczyznę w kałuży krwi. Niestety, mimo reanimacji, ratownikom medycznym nie udało się go ocalić. Na podstawie wstępnych ustaleń oraz zeznań świadków, policja rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia tożsamości sprawców.
Po kilku dniach intensywnych działań, policjanci z Łodzi wymienili informacje z funkcjonariuszami z Małopolski, co doprowadziło do efektywnego zatrzymania podejrzanych. Obaj mężczyźni zostali w końcu znalezieni i aresztowani, a sąd zastosował wobec nich tymczasowe aresztowanie. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź – Górna, a okoliczności sprawy są na bieżąco badane przez policję.
Źródło: Policja Lubań
Oceń: Zatrzymani podejrzani w sprawie brutalnego zabójstwa w Łodzi
Zobacz Także


